Koşu Bandı Arıza Tamir

Teknolojinin gelişmesi ile artık spor alanında birçok teknolojik yenilik yapılmıştır. Bu yenilikler spor salonlarında gördüğünüz spor aletleridir. Amacına göre üretilmiş olan spor aletleri artık spor salonları gibi spor yapılan ortamlarda çokça kullanılmaktadır.

Hatta evlerde bile. Bu gelişmiş spor aletlerinden en çok dikkat çekeni ve evlerde en çok tercih edileni ise koşu bandı cihazlarıdır.

Koşu bantları sayesinde artık evinizde bile sanki dışarıda uzun bir yolculuğa çıkmış gibi yürüyüp koşabilirsiniz ve bu sayede iyi bir egzersiz yaparak sürekli olarak formda kalabilirsiniz. Bu koşu bantları marka marka ve model model farklılıklar göstermektedir ve çoğunlukla uzun ömürlü ve ev tipi cihaz olmak üzere ikiye ayrılmaktadırlar. Uzun ömürlü tipi cihazlar adından da anlaşılacağı gibi sürekli olarak çalışmaya alışkın cihazlardır. Ev tipleri ise tam tersi olarak daha kısa süreli olarak çalışmayı tercih ederler.

KOŞUBANDI PALET DEĞİŞİMİ
Servis: 0533 278 82 63

Koşu bandı cihazları çeşitli nedenlerden dolayı bozulup arızalana bilmektedir. Bu gibi durumlarda koşu bandı arızalanmaları için servis hizmeti veren firmalar vardır. Bizler de bu firmalar arasında servisi olarak siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Deneyimli ve profesyonel çalışma ekibimiz ile siz müşterilerimize en son kalitede ve en hızlı şekilde hizmet vermekteyiz ve bu verdiğimiz hizmetlerden gurur duymaktayız.

Servisi olarak müşterilerimiz tarafından pek çok farklı türden arıza hizmeti talepleri almaktayız. Bu türleri incelememiz gerekirsek;

Koşu bantlarında paletin dönmesini sağlayan parça motordur. Koşu bandı cihazı içerisinde bulunan motorun fazla çalışması veya fazla yük kaldırması motoru zorlayabilmektedir ve bu zorlanmalar yüzünden motorda arızalanmalar meydana gelebilmektedir.

Bandı Arıza Tamir

Koşu bandı cihazının palet kısmının altında bulunan tahta zemin ise önemli parçalar arasında gösterilmektedir. Bu tahta parçası cihaz kullanıcısını taşıyan bir platform olduğundan dolayı oldukça sağlam ve dayanıklı olması gerekmektedir. Aksi takdirde çeşitli kazalar meydana gelebilmektedir. Bundan dolayı tahta platform sürekli olarak bakımının yapılması, değiştirilmesi gerekiyorsa değiştirilmelidir.

Koşu Bandının en önemli hayati parçalarından biri banttır. Zamanı geldiğinde eskimiş, yıpranmış Bant mutlaka değiştirilmelidir. Kullanıma bağlı sürtünme özelliğini kaybetmiş bir bandı kullanmaya devam edilirse,motor gereğinden fazla zorlanacaktır ve güç kartınızla beraber arızalanmasına yol açabilir. Dolayısla zamanı geldiğinde değiştirmediğiniz parçalar tamirini yaptırmak istemeyeceğiniz kadar yüksek bir maliyet oluşturabilmektedir. Silikon yağlamayı geciktirmek veya yapmamak bandınızın ömrünü kısaltacaktır.

Koşu Bandı değiştirilmesini gerektiren bazı maddeler nelerdir?

-Bantta tüylenmeler ve pamuklaşma.

-Bandın üzerinde aşırı parlama ve incelme.

-Bantta bölgesel katlanmalar ve yırtıklar.

-Bandı ayarladığınız halde sağa-sola kayması.

-Bandın ek yerleri görünmeye başlaması.

Gerekli kontroller, bakımlar, onarımlar sağlandığında Koşu Bandınız Bandını uzun yıllar kullanabilirsiniz. Motor kömürleri zamanla biter/azalır, cihazınıza hasar vermemesi için mutlaka zamanı geldiğinde değiştirilmelidir.

Motor kömürlerinin bittiğini/azaldığını motorunuzdan gelen sesin yükselmesinden veya vuruntulu çalışmasından anlayabilirsiniz.

Koşu Bandı Teknik Servis Hizmetleri:

 • Koşu Bandı Ekran Tamiri
 • Koşu Bandı Palet Tamiri
 • Koşu Bandı Motor Tamiri
 • Koşu Bandı Emniyet Anahtarı Tamiri
 • Koşu Bandı Yerinde Tamiri
 • Koşu Bandı Zemin Tahtası Tamiri
 • Koşu Bandı Kayışı Tamiri
 • Koşu Bandı Bandı Tamiri
 • Koşu Bandı Minderi Tamiri
 • Koşu Bandı Kartı Tamiri
 • Koşu Bandı Bakımı Tamiri
 • Koşu Bandı Servisi Tamiri
 • Koşu Bandı Tamiri
 • Koşu Bandı Tamir Servisi Tamiri

TEKNİK SERVİS ÇAĞIRMAK İSTER MİSİNİZ?

Koşu bandı arıza acil servis aracımız yerinde tamir hizmeti vermektedir.


Tamir, Yedek Parça, Bakım, Onarım, Değişim gibi talepleriniz için Bizi Arayın!

HEMEN ARA